Z lesov, polí a lúk - 2020

Rovnako, ako po minulé roky aj tento rok som si povedal, že urobím krátky amatérsky dokumentačný film z videí, ktoré som v roku 2020 natočil. Primárne stále fotím, takže videí mám pomenej a väčšinou len, keď mi zver dá čas si po fotení niečo aj natočiť. V júni som upgradol foťák s Canonu 60D na Canon 6d II a myslím si, že rozdiel je určite vidieť, takže budúco-ročný film už bude na vyššej úrovni :) 

Tento rok nebol taký úspešný ako minulé, jelenia ruja bola slabšia a podarilo sa mi z nej zdokumentovať len pár momentov. Počas danielej ruje skoro stále pršalo, čo ešte pri ťažkých svetelných podmienkach v lese vôbec nehrá foteniu do karát. Mal som pocit, že to ovplyvnilo aj ich aktivitu, a tak sa mi danielia ruja tiež veľmi nevydarila. Najviac záberov mám ešte pred východom slnka, čo vidno, aj na ich kvalite. Napriek tomu som rád, že sa mi, predsa len podarilo dať dokopy tento zostrih. Z každého jedného záberu mám veľkú radosť a som rád za ten kopec zážitkov, ktoré tento rok priniesol. A už sa neviem dočkať, čo prinesie ten ďalší :) 


Divočina - 2019

Po mnohých hodinách strávených v prírode a následnom strihaní a edite som konečne dal dokopy svoj zostrih záberov za rok 2019. Bol to veľmi úspešný rok, v ktorom sa mi mimo iné aj konečne podarilo zažiť a ako-tak, aj zdokumentovať jeleniu ruju, čo mi urobilo veľkú radosť.Čo sa týka videí a strihu som len začiatočník, a tak budem za každú radu vďačný a rád to do budúcna zlepším :) Tak snáď sa tento krátky film z oblasti južného Slovenska bude páčiť a počas sledovania sa budete aspoň na chvíľu cítiť, akoby ste tam boli tiež :)


Krátky zostrih záberov za roky 2016-2018

V poslednej dobe som si z nudy pozeral staré fotky a videá čo mám v počítači.Keďže videí bolo celkom dosť tak som si povedal,že je ich škoda len tak v počítači a mal by som ich niekde použiť. Tak som ich nejako amatérsky postrihal a urobil taký krátky dokumentačný film,zo zákulisia toho,ako vznikajú fotky,ktoré pridávam.Niektoré klipy sú trochu viac rotrasené, tak zato sa ospravedlňujem,ale dúfam,že aj napriek tomu sa bude video aspoň trochu páčiť :)